hold lærer lokale
1. semester, Modul 1 og 3 2011 M 2. semester (111M)
1. semester, Modul 1 og 2 2011 A (111A)
1. semester, Modul 1 og 2 2011 B (111B)
2. semester, Modul 3 2010 D (210D)
2. semester, Modul 3 2010 E (210E)
2. semester, Modul 3 2010 F (210F)
3. sem., Modul 5 og 4. sem., Modul 7 2010 A (3H0A)
3. sem., Modul 5 og 4. sem., Modul 7 2010 B (3H0B)
3. semester, Modul 6 2009 DEF hold 1 (3691)
3. semester, Modul 6 2009 DEF hold 2 (3692)
3. semester. Modul 6 Engelsk Modul (369E)
4. semester, Modul 8 2009 DEF hold 1 (4891)
4. semester, Modul 8 2009 DEF hold 2 (4892)
5. semester, Modul 9 og 10 Hold 2009 A (5H9A)
5. semester, Modul 9 og 10 Hold 2010 M (5H0M)
7 sem., Modul 13 og 14 2008 A og C og 2009 M Nr. 01 Sygeplejeteorier og professionen (7H01)
7 sem., Modul 13 og 14 2008 A og C og 2009 M Nr. 02 Rehabiliterende sygepleje til mennesker med kronisk sygdom, herunder cancer (7H02)
7 sem., Modul 13 og 14 2008 A og C og 2009 M Nr. 03 Udvikling af kliniske kompetencer i et evidensbaseret perspektiv (7H03)
7 sem., Modul 13 og 14 2008 A og C og 2009 M Nr. 04 Kvantitative og kvalitative metoder til udvikling af klinisk sygepleje (7H04)
7 sem., Modul 13 og 14 2008 A og C og 2009 M Nr. 05 Implementering af evidensbaseret kundskaber i sygeplejen (7H05)
7 sem., Modul 13 og 14 2008 A og C og 2009 M Nr. 06 Kvalitetsudvikling af klinisk sygepleje (7H06)
7. sem., Modul 13 og 14 2008 A og C og 2009 M Fælles skema (7H80)
Afgangsprojekt (DIL3)
Afgangsprojekt (LÆAP)
Brobygning (BROB)
De danske vægtkonsulenter (DDV)
Det personlige lederskab, deltid (DIL4)
Det personlige lederskab, fuldtid (DIL1)
Diabeteskurset (temaeftermiddage tirsdag fra 13-17) (EFDI)
Efteruddannelse Hjemmesygeplejersker (EFHJ)
Faglig læsning og skrivning (LÆFL)
Forandringsledelse (DIL8)
Forebyggende Hjemmebesøg (EFFH)
Kemikursus (KEMI)
Klinisk Vejlederuddannelse modul nr. 166 (KVU)
KOL kurser i samarbejde med region Syddanmark (KOL)
Konflikthåndtering (LÆKO)
Konsulent i udeliv og motion (LÆKU)
Kronikerprojektet (KRPR)
Ledelse og coaching (DIL7)
Ledelse og medarbejder (DIL6)
Ledelse og organisation (DIL5)
Metode (DIL2)
PD informationskompetence (7620507110) (PDIK)
Projekt VIDA - Søs Dorthe Kylling (VIDA)
Projektledelse (DIL9)
Pædagogisk udviklingsarbejde (LÆPU)
Rygtræning (RYGT)
SD Klinisk udvikling af professionspraksis - Kirurgisk sygepleje modul nr. 157 (SDKS)
SD Kommunikation nr. 160 (SDKO)
SD Kommunikation og konflikt Jelling (SDKK)
SD Obligatorisk modul nr. 153 (SDOB)
SD/PD Vejle kommune, Jelling (SDPD)
Social faglig afdeling (Susanne Fallesen) (SOAF)
Strategisk ledelse (DIL0)
Studiebesøg fra Findland (FINL)
Temadage for klinikpersonale (EFKL)
Temadage for konsultationssygeplejersker (EFTK)
Velvære og massage (VEMA)
Videnskabsteori og pædagogik (LÆVP)
Anders Dybdal (andy)
André Barsøe jensen (ABJ)
Anne Mette F.Rasmussen (amfr)
Annemarie Ginnerup Toubøl (agto)
Anni Johansen (anjo)
Barbara Voltelen (bavo)
Bente Gydesen (BG)
Birgit Huus Jensen (bihj)
Birgitte K. Hansen (bikh)
Birgitte Laursen (BL)
Bodil Winther (bowi)
Charlotte Eriksen (CE)
D.M. Dyhrberg (domd)
Dansk Sygeplejeråd (DSR)
Dorte Bennike (DBE)
Dorthe Vennerstrøm (DV)
Elin Petersen (EP)
Ellen Boldrup (ebti)
Ellen Bugge (elmb)
Else Marie Rasmussen (EMR)
Erik Hansen (eoha)
Erik Thorsen Pedel (erth)
Erika Frank (EF)
Esben Boel (EBO)
Esta Djónastovu (esid)
Eva Odgaard (evod)
Grethe Sørensen (grsg)
Hanne Jensen (HJ)
Hanne Lytken Holdt (halh)
Hanne Mirzaei Pedersen (hamp)
Hanne Nielsen (HN)
Hans Jørgensen (hajo)
Helle Flodager (hefl)
Helle Siersbæk (HS)
Henny Gade T (hetg)
Henriette V. Thaysen (HVH)
Inger Steffensen (inst)
Jeanette König (JK)
Jette Julius (JJ)
Johannes Kristiansen (JKR)
Jytte Beck (jybe)
Jørgen Overgaard (JO)
Karsten Petersen (kape)
ksep (ksep)
Laila Mohrsen Busted (lamb)
Lone Hougaard (loho)
Malene Iskov (MI)
Margit Roos (maro)
Margit Schmykker (masc)
Martinsen Kari (KM)
May Birkeland (mabi)
Merete Drachmann (bmdr)
Mette Lomholdt Skott (mels)
Mette P. Chr. (MPC)
Mette Roland Knudsen (MRK)
Mette Søndergaard Søndergaard (MS)
Mona Eriksen (ME)
N N (NN)
Nabil Karas (naka)
Niels Jensen (NJ)
Niels Quist (NQ)
Peder Ohrt (peoh)
Peimann Poornoroozy (PP)
Peter Ruge (PR)
Pia Drejer (PD)
Poul Bruun (pobr)
Randi Bilberg (RB)
Randi Dam Schmidt (rads)
Randi Holst Andersen (RHA)
Randi Madsen (RM)
Sanne Wicmann (SWI)
SLS (SLS)
Solveig Dohrmann (SD)
Sonni Thelmark (sotl)
Stig Jensen (SJ)
Studerendes Råd (STRÅ)
Susan Lejsgaard (sule)
Susanne Bank Sørensen (subs)
Susanne Krogh Voldum-Clausen (sukv)
Susanne Mariussen (suma)
Susanne Trend (sutr)
Søren Pedersen (sope)
Ties Ties (Ties)
Tina Grundal Holm (TGH)
Tina Vestphal Jensen (tivj)
Tove Ecklon (toke)
True Larsen (trca)
tutor 1 (tut1)
tutor 2 (tut2)
tutor 3 (tut3)
Ulrik Grimstrup (UG)
Ulrikke K. Henningsen (UKH)
V G (VG)
X X (xx)
Auditorie
Demonstrationsstue 1
Demonstrationsstue 2
Demonstrationsstue 3
Demonstrationsstue 4
Grupperum 12
Grupperum 15
Grupperum 5
konf. 1
konf. 3
Lokale 1
Lokale 11
Lokale 12
Lokale 13
Lokale 2
Lokale 3
Lokale 4
Lokale 5
Lokale 6
Lokale 7
Lokale 8
Lokale 9
Lokale10
Mobil værksted
Motionsrum
Pædagogisk værksted
Sørens kontor